Facebook

Najčitanije!

Djelatnici

Katarina Ivančić, Ravnateljica – na porodiljnom dopustu
katarina@petra.com.hr

Željka Tonković, u zamjeni Ravnateljice
Viši savjetnik za koordinaciju i izradu projekata
zeljka@petra.com.hr
Kontakt: 099/534-9628

Lana Modrovčić Ljubojević
Savjetnik za strateško planiranje i izradu projekata
lana@petra.com.hr
Kontakt: 099/534-9632

Ivana Glazer Vojvodić
Savjetnik za strateško planiranje i izradu projekata
iglazer@petra.com.hr 
Kontakt: 099/534-9633

Selma Buljubašić
Savjetnik za strateško planiranje i izradu projekata
selma@petra.com.hr
Kontakt: 099/534-9630

Ivana Blatančić
Stručni suradnik za poslove savjetovanja i edukaciju u poduzetništvu
ivana@petra.com.hr
Kontakt: 099/534-9629

Vedrana Novaković
Stručni suradnik za poslove savjetovanja i edukaciju u poduzetništvu
vedrana@petra.com.hr
Kontakt: 099/534-9631